شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:50 منتشر شده در مورخ: 1400/09/07 شناسه خبر: 1787983
اولیانوف:

امکان نتیجه‌بخش بودن مذاکرات وین وجود دارد

امکان نتیجه‌بخش بودن مذاکرات وین وجود دارد
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی با اشاره به اینکه هنوز امکان نتیجه بخش بودن مذاکرات هسته ای وین وجود دارد، بر لزوم تلاش همه جانبه برای احیای برجام تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اسپوتنیک، میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین، امروز طی سخنانی به اسپوتنیک گفت: لازم است تمام تلاش خود را برای پایان موفقیت‌آمیز مذاکرات برای بازگرداندن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) انجام دهیم، زیرا فرصت برای این کار هنوز وجود دارد.

 
اولیانوف گفت: نگرش (ها) مثبت است، به این معنا که لازم است تمام تلاش‌ها برای پایان موفقیت آمیز مذاکرات انجام شود، زیرا گزینه‌های بد و واقعاً بد متفاوت است. فرصت‌های دستیابی به توافق هنوز وجود دارد. علاقه‌مند به شنیدن آنچه طرف ایرانی سر میز (مذاکره) مطرح خواهد کرد، هستیم.
 
اولیانوف روز شنبه نیز در پیامی توییتری ترکیب هیأت ایران حاضر در مذاکرات وین در راستای لغو تحریم‌ها را «چشم‌گیر» توصیف کرد.
 
نماینده روسیه در سازمان‌های بین المللی در این خصوص نوشت: ترکیب هیأت ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها در گفتگوهای وین چشم‌گیر است. من معتقدم که این باید به عنوان دلیلی بر نیات جدی (طرف ایرانی) تعبیر شود.
 
گفتنی است، دور بعدی مذاکرات وین از ۲۹ نوامبر در پایتخت اتریش آغاز خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://roomnews.dana.ir/1787983
ارسال نظر
نظرات