شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1400/05/06 شناسه خبر: 1755048
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه:

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه آغاز شد

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه آغاز شد
کامران هزارخانی گفت: همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیرخم و عید ولایت و همچنین سالروز فرمان ۹ ماده ای مقام معظم رهبری به گروه‌های جهادی سراسر کشور مبنی بر کمک مومنانه، توزیع ۳ هزار بسته معیشتی در استان کرمانشاه را طی امروز در دستور کار داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، کامران هزارخانی امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم‌ توزیع بسته های معیشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیرخم و عید ولایت و همچنین سالروز فرمان ۹ ماده ای مقام معظم رهبری به گروه‌های جهادی سراسر کشور مبنی بر کمک مومنانه، توزیع ۳ هزار بسته معیشتی را طی امروز در دستور کار داریم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: این بسته های معیشتی ظرف یکی دو روز آینده به دست نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا در سطح استان خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز بالغ بر ۳۲۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه بین نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

 هزار خانی گفت: این بسته‌های معیشتی با همکاری سپاه پاسداران، بسیج سازندگی، بنیاد جانبازان و بنیاد مستضعفان تهیه شده و تلاش می شود به دست نیازمندان واقعی برسد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه اظهار داشت: همچنین توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته غذای گرم، شرکت گروه‌های جهادی سراسر استان در نماز جمعه و قرائت میثاق نامه توسط دبیر قرارگاه جهادی از دیگر اقدامات در دهه ولایت خواهد بود.

وی افزود: به مناسبت این ایام حضور فعال گروه‌های جهادی تحت عنوان رزمایش بزرگ در عرصه های مختلف و متناسب با نیازمندی های هر منطقه با انجام امورات عام المنفعه صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص اقدامات نیروهای جهادی جهت مقابله با مشکل کم آبی در برخی نقاط استان کرمانشاه، بیان داشت: به این منظور کمک‌رسانی و رفع مشکل در مناطقی که با تنش آبی مواجه هستند در دستور کار قرار دارد و اقداماتی نظیر توزیع آب شرب با تانکر توسط نیروهای بسیجی انجام می شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه ادامه داد: روستای ویژه نان در گیلانغرب که با مشکل کم آبی مواجه هستند هر روز توسط قرارگاه خاتم یک تانکر ۲۰ هزار لیتری کار آبرسانی به روستا را انجام می دهد.

وی خاطر نشان کرد: بنا به نیاز هر جا لازم باشد سپاه در خدمت رسانی آماده است و تا رفع مشکلات در کنار مردم خواهد بود.

 

انتهای پیام/

https://roomnews.dana.ir/1755048
ارسال نظر
نظرات