شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744216
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

انتخابات هم مظهر دموکراسی و هم تکیه بر مردم است

انتخابات هم مظهر دموکراسی و هم تکیه بر مردم است
حجت‌الاسلام محمد صالحی گفت: انتخابات هم مظهر دموکراسی و هم تکیه بر مردم است که در نظام ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: انتخابات یکی از مهمترین ثمرات و دستاوردهایی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره بر اهمیت آن تاکید داشته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: پس از تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران هر ساله انتخابات متعددی از همه پرسی گرفته تا انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در اولویت کاری بوده است.

حجت الاسلام صالحی گفت: انتخابات هم مظهر دموکراسی و هم تکیه بر مردم است که در نظام ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه هر انتخابات برای ما یک رفراندوم است، عنوان کرد: هنگامی که مردم می آیند و مسئولان خود را انتخاب می‌کنند تنها آن مسئول، نماینده یا رئیس‌جمهور را انتخاب نمی‌کنند بلکه به نظام، دموکراسی، اسلامیت ایران و مردم سالاری دینی رای می‌دهند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: هرچه این حضور با شکوه تر باشد و رای دهندگان بیشتری شرکت کنند نشان از تایید بیشتر عملکرد نظام است.

حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: از سوی دیگر دشمنان ما معمولا نقاط قوت ما را مورد هدف قرار می‌دهند و تحت هر عنوان آن را آزموده اند اما خوشبختانه هیچ گاه موفق نشدند.

وی عنوان کرد: اگرچه همواره به انتخابات ما حمله کرده اند اما امسال بسیار بیشتر بذر یأس و ناامیدی را بین مردم پاشیدند و به طور علنی مردم را تشویق می‌کنند که در انتخابات شرکت نکنید البته طبیعی است که دشمن خیر ما را نمی‌خواهد لذا وقتی می‌گوید شرکت نکنید پس در این شرکت خصوصیتی وجود دارد که آنها از آن می‌ترسند.

حجت الاسلام صالحی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری برخی کشورها که فرق صندوق میوه و صندوق رای را نمی دانند به مردم می‌گویند که در انتخابات شرکت نکنید که این جمله مفهوم بسیار بالایی دارد مبنی بر اینکه چه افرادی به ما می‌گویند که در انتخابات شرکت نکنید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: علاوه بر رهبران غربی و همسایگان ما که به مردم می‌گویند در انتخابات شرکت نکنند در داخل هم افراد به آنها کمک می کنند که وضع آنها روشن است.

حجت الاسلام صالحی خاطرنشان کرد: هرچه حضور و شکوه بیشتر، قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران و قدرت چانه‌زنی ما بیشتر خواهد شد و دشمنان تسلیم می‌شوند اما اگر مردم حضور کمتری داشته باشند به تعبیر رهبر انقلاب آنها پررو می شود و مطالبات خود را افزایش می دهند.

وی افزود: امیدواریم در این انتخابات که مهمترین انتخابات قرن جدید است حضور باشکوه مردم آینده کشور را بیمه و تضمین کند.

انتهای پیام/

https://roomnews.dana.ir/1744216
ارسال نظر
نظرات