شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744143
قالیباف پس از شرکت در انتخابات:

چاره حل مشکلات تحول در مدیریت کشور است

چاره حل مشکلات تحول در مدیریت کشور است
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: راه چاره حل مشکلات، حضور در انتخابات و انتخاب خوب است تا با تحول در عرصه مدیریت کشور، مشکلات را حل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «محمدباقر قالیباف» روز جمعه با حضور در مسجد ابوذر رأی خود را در صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران تصریح کرد: انتخابات مهمترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشور محسوب می شود و برای امنیت پایدار و اقتدار ایران، صندوق های رأی عمق و پایداری را به کشور خواهند داد.

وی اظهار داشت: باید به این نکته توجه کرد که برای رفع ناکارآمدی ها و مشکلات چه در سطح محلی مانند انتخابات شورای شهر در سراسر کشور و روستاها و چه در سطح ملی مانند انتخاب رییس جمهور، انتخابات می تواند یک فرصت تغییر تنفسی مدیریتی در کشور باشد.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم مردم مثل همیشه پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند، تاکید کرد: گله مندی مردم حق است و توقع دارند مشکلات با اولویت مسایل اقتصادی حل و فصل شود، نتیجه این حل و فصل را در انتخاباتی که صورت گرفت، ندیده اند.

وی ادامه داد: مدت مدیدی است که مسایل گرانی، تورم و اشتغال مشکلات جدی کشور است اما این موضوع با قهر کردن صندوق های رأی رفع نمی شود بلکه با حضور در صندوق های رأی و انتخاب صحیح است که مشکلات رفع می شود و به همین دلیل در این مرحله مشارکت در انتخابات بسیار حیاتی است.

قالیباف با بیان اینکه قطعا انتخابات خوبی پیش روی کشور است، اظهار داشت: معتقدم همه وعده هایی که در برنامه ها و مناظرات زده شده، باید آن ها را عملی کرد، قانون این وظیفه را بر دوش ما به عنوان نماینده مردم گذاشته که بتوانیم با همکاری خوب با دولت آینده و حفظ استقلال دو قوه از یکدیگر مسایل و مشکلات مردم را با اولویت مسایل اقتصادی را رفع کنیم.

انتهای پیام/ک

https://roomnews.dana.ir/1744143
ارسال نظر
نظرات