شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1400/01/16 شناسه خبر: 1721639
مشکل هرویه میلیچ حل خواهد شد؛

خلیل‌زاده: نامداری به‌عنوان عضو جدید هیأت‌مدیره استقلال معرفی می‌شود/ سعادت‌مند بدون امضای ما بدهی درهمی ایجاد کرد!

خلیل‌زاده: نامداری به‌عنوان عضو جدید هیأت‌مدیره استقلال معرفی می‌شود/ سعادت‌مند بدون امضای ما بدهی درهمی ایجاد کرد!
رئیس هیأت‌مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر خدا بخواهد علی نامداری به جمع ما اضافه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیأت‌مدیره باشگاه استقلال پیرامون مسئله بدهی هزاران درهمی باشگاه تهرانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه‌ای امروز برگزار شد البته دوستان هیات مدیره امروز قرار نبود بیایند و جلسه هیات مدیره به روز بعد موکول شد و من کاری داشتم که به باشگاه آمدم. اطلاعاتی که من درباره این مطلب و این بدهی دارم این است که یک چک به عنوان دریافتی داده شده است و این مساله را آقای سعادتمند به من اعلام کردند.

او صحبت‌هایش را این‌گونه ادامه داد: این قرارداد خارج از چارچوب هیات مدیره انجام شده اما با امضای مدیرعامل صورت گرفته است. بعد از بررسی‌های انجام شده، مشخص شده این چک داده شده اما معلوم نیست که در کجا پرداخت شده است. باید دید این پول در کجا پرداخت شده. طبق صحبت‌های سعادتمند، با این پول بخشی از مطالبات دیاباته پرداخت شد اما قراردادی بین باشگاه و پرداخت کننده چک منعقد گردیده. البته حوزه حقوقی باشگاه به این قرارداد اعتراض کرده است و مراحل قضایی‌اش انجام خواهد شد.

خلیل‌زاده درباره حضور علی نامداری در هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ایشان هم‌چنان به عنوان مشاور هیات مدیره در باشگاه حضور دارند و اگر خدا بخواهد به جمع ما اضافه می‌شود.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اعتراض رده‌های پایه به وضعیت مالی خاطرنشان کرد: قرار شده یک اطلاعاتی در این خصوص به من داده شود. تا در جلسه بعدی وضعیت‌ آن مشخص شود.

او درباره انتقال پیدا نکردن امین قاسمی‌نژاد به استقلال و در پاسخ به این سوال که آیا انجام نشدن این انتقال به علت مشکل از هیات مدیره باشگاه بوده است؟ گفت: گذشته‌ها گذشته است و تیم دارد به آسیا می‌رود. ما اگر بازیکنی را می‌خواهیم، باید کارهای قانونی‌اش را انجام دهیم تا به مشکل نخوریم.

خلیل‌زاده در پایان در خصوص وضعیت قراراداد میلیچ گفت: مشکل او هم حل می‌شود. در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام

https://roomnews.dana.ir/1721639
ارسال نظر
نظرات