شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:35 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614626
کارشناس مسائل سیاسی:

حرکت امام خمینی (ره) سبب بیداری آزادی خواهان در تمام دنیا شد

حرکت امام خمینی (ره) سبب بیداری آزادی خواهان در تمام دنیا شد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: حرکت امام خمینی(ره) در ایجاد انقلاب اسلامی سبب بیداری مسلمانان و تمام مردم جهان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  امین کوشکی در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره به حرکت بنیادین امام خمینی (ره) در ایجاد انقلاب اسلامی اظهار داشت: درزمانی که نظام سلطه جهانی، سیطره فکری – فرهنگی و سیاسی - اقتصادی خود را برجهان گسترده و تحمیل کرده بود امام خمینی جرقه‌های انقلابی را دریکی از مهم‌ترین نقاط جهان ایجاد کرد.

وی ادامه داد: این حرکت سبب شد که تمامی مکاتب جهانی در مقابل نظام سلطه استکباری به‌زانو درآمده بودند، امام خمینی(ره) توانست با راهبردهای عملی و با راهبری اسلام اصیل، و تغییر نگرش نسبت به انسان و جامعه، هم در بعد نظری و هم در بعد عملی، نظام سلطه را با چالش‌های اساسی روبرو کند.

کوشکی بابیان اینکه مطالعه و بررسی خیزش و بیداری اسلامی - جهانی علیه نظام سلطه، بدون بررسی و در نظر گرفتن افکار رهبران انقلاب اسلامی به‌خصوص امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری امکان‌پذیر نیست تصریح کرد: حرکت‌هایی که امروز در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی توسط آزادی خواهان صورت می‌گیرد با الهام از مبانی بیانی و عملی امام خمینی صورت می‌گیرد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه این انقلاب در جلوی چهره تمامی ملل مسلمان و غیرمسلمان قرار گرفت و به‌مانند کبریتی عمل کرده که جرقه قیام علیه نظام سلطه استکباری را درجاهای دیگر روشن نمود است.

انتهای پیام/

https://roomnews.dana.ir/1614626
ارسال نظر
نظرات