شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:14 منتشر شده در مورخ: 1399/03/10 شناسه خبر: 1613980
فرمانده سپاه کاشمر خبر داد؛

توزیع 58 سری جهیزیه زوج‌های جوان کم بضاعت در کاشمر / تمام اقلام تهیه شده از محصولات ایرانی و با کیفیت هستند

توزیع 58 سری جهیزیه زوج‌های جوان کم بضاعت در کاشمر / تمام اقلام تهیه شده از محصولات ایرانی و با کیفیت هستند
علی یعقوبیان از توزیع 58 سری جهیزیه شامل 10 قلم کالای ضروری بین زوج های جوان کم بضاعت شهرستان کاشمر خبر داد و گفت: تمامی محصولات خریداری شده از محصولات ایرانی است که کیفیت خوبی هم داشته و بخش بزرگی از نیازهای زوج های جوان را برطرف می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی یعقوبیان، فرمانده سپاه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به توصیه‌های مکرر مقام معظم رهبری در خصوص کمک به تسهیل امر ازدواج جوانان، یکی دیگر از طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه کاشمر، تهیه و توزیع 58 سری جهزیه جهت کمک به زوج های جوان کم بضاعت است که توان کافی جهت تهیه جهیزیه را ندارند.

وی با بیان اینکه هر سری جهیزیه اهدایی شامل 10 قلم کالای ضروری بوده و هر سری جهیزیه شامل  ماشین لباسشویی، اجاق گاز، فرش، جارو برقی، ظروف چینی و ... است، خاطرنشان کرد: تمامی محصولات خریداری شده از محصولات ایرانی است که کیفیت خوبی هم داشته و بخش بزرگی از نیازهای زوج های جوان را برطرف می‌کند.

فرمانده سپاه کاشمر جامعه هدف دریافت کننده جهیزیه ها را زوج‌های جوان نیازمند و محروم در راستای برداشت گامی در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان دانست و تصریح کرد: مرحله اول توزیع جهیزیه در بین نو عروسان نیازمندان شهرستان کاشمر با همکاری بسیج سازندگی استان، بسیج سازندگی شهرستان، بهزیستی و کمیته امداد انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه 58 سری جهیزیه شامل 9 قلم کالای اساسی است که در این مرحله توزیع شد، اذعان کرد: 14 سری جهیزیه در این مرحله به افرادی تعلق می گیرد که توسط مجموعه بسیج و سپاه شناسایی شده اند و 20 مورد توسط کمیته امداد و 24 مورد توسط بهزیستی شناسایی شده اند.

یعقوبیان با اشاره به اینکه هر سری جهیزیه بیش از 25 میلیون تومان بر اساس قیمت های سال گذشته برآورد شده است، عنوان کرد: تمام اقلام تهیه شده کالاها وشرکت های ایرانی است حتی در برخی از موارد شرکت ها و کارخانه هایی انتخاب شده اند که با توجه به مشکلات اقتصادی به سمت و سوی تعطیلی یا رکود تولید حرکت می کردند که با این کار هم کالای ایرانی تهیه شده و هم باعث رونق تولید شده است.

وی در پایان تشریح کرد: 2 مرحله توزیع جهیزیه در سال گذشته صورت گرفت و در سال جاری سعی بر این است که حداقل یک یا دو مرحله دیگر در شهرستان توزیع شود.

انتهای پیام/

https://roomnews.dana.ir/1613980
ارسال نظر
نظرات