شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1398/12/05 شناسه خبر: 1585128
سردار مهدی فرجی:

مهمترین مسئله برای کشور مسئله جنگ اقتصادی است

سردار مهدی فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان در دوره آموزش مدیران واحدهای تولیدی استان گفت: سپاه و بسیج آمادگی کامل برای تسهیل رونق و رفع موانع تولید در استان را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دوره آموزش مدیران واحدهای تولیدی استان همدان با حضور اساتید برجسته از سازمان توسعه تجارت کشور و استان برگزار گردید.

در ابتدای جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین علیه السلام با بیان اینکه امروز مهمترین مسئله برای کشور مسئله جنگ اقتصادی است گفت: تولید کنندگان در خط مقدم این جنگ نابرابر قرار دارند . سپاه و بسیج بنا بر وظیفه و رسالت ذاتی خود با تمام توان در کنار تولید و صنعت کشور خواهد بود.
 
سردار مهدی فرجی در ادامه افزود: در سال جاری زمینه صادرات چند قلم کالای تولیدی واحدهای تولیدی استان را فراهم نمودیم.
 
ایشان در پایان آمادگی این نهاد مقدس را برای تسهیل روند و رفع موانع تولید استان اعلام نمود.
 
در ادامه محمد رضا بادامی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان گفت: ایران امروز بیش از هر زمان دیگری به مردانی از جنس مقاوت وایثار که با روحیه ی جهادی خود پیشرفت وارتقائ کشور را سرلوحه امور خود قرار دهند نیاز دارد وبی شک در جنگ ناجوانمردانه اقتصادی که دشمن با همه توان خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه انداخته است، صنعتگران وتولید کنندگان در خط مقدم نبرد با دشمنان قرار دارند و می توانند با صلاح ایمان ومصلح شدن به علم وتکنولوژی روز به مقابله با استکبار پرداخته وگام های موثری در راستای اعتلای ایران اسلامی بردارند.
 
انتهای پیام/
https://roomnews.dana.ir/1585128
ارسال نظر
نظرات