شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:38 منتشر شده در مورخ: 1398/12/04 شناسه خبر: 1584857

شناسایی۳ مورد مشکوک به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی سه بیمار مشکوک به کرونا در استان خبر داد و گفت: آزمایشات لازم از این افراد انجام و به تهران ارسال شد که به محض دریافت نتیجه، آن را به مردم اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز یزدان‌پناه ظهر امروز در جمع خبرنگاران از شناسایی سه بیمار مشکوک به کرونا در استان خبر داد و گفت: آزمایشات لازم از این افراد انجام و به تهران ارسال شده و به محض دریافت نتیجه آزمایشات، آن را به مردم اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: 16 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری شده بود که با بررسی علائم بالینی مشخص شد که 13 نفر از آنها به صورت صد درصد کرونا ندارند.

یزدان‌پناه عنوان کرد: بیمارستان شهید جلیل یاسوج با ظرفیت حدود 300 تخت این آمادگی را دارد که اگر بیماری کرونا وارد استان شود و مردم نیاز به بستری داشته باشند خدمات درمانی لازم را ارائه دهد.

وی با بیان اینکه آمبولانس‌هایی در سطح استان پیش‌بینی شده که موارد مشکوک و بیماران احتمالی را به بیمارستان شهید جلیل یاسوج انتقال دهند، تاکید کرد: مردم جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند و در صورت خروج موارد و نکات لازم را رعایت کنند.

انتهای پیام/

https://roomnews.dana.ir/1584857
ارسال نظر
نظرات