کد خبر: 1597985
نذری برای سلامتی امام زمان (عج)؛
«هر محله یک قربانی» در سبزوار؛ اقدامی که رهبر انقلاب آن را تحسین کردند+فیلم
شمس آبادی، دبیر پویش هر محله یک قربانی در سبزوار گفت: پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی سه راس قربانی جدید به این پویش اضافه شد و امکان افزوده شدن قربانی های بیشتر وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد شمس آبادی، دبیر پویش هرمحله یک قربانی در گفت وگو با صبح توس؛ در توضیح جزئیات اقدامات این پویش گفت: از یک هفته گذشته پویش مردمی «هرمحله یک قربانی» به راه افتاده و به دنبال این بوده ایم هزینه های برپایی جشن میلاد منجی عالم بشریت در مسیر نذر سلامتی امام زمان (عج) و رفع بلا و نگرانی از مردم عزیزمان هدایت شود.

وی با اشاره به اینکه سعی کردیم این کار به صورت محله محور و مشارکت همه همشهریان انجام شود تصریح کرد: تاکنون ۲۲ مورد قربانی تهیه شده که از عصر امروز بین نیازمندان هر محله‌ توزیع می شود.

شمس آبادی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این طرح و رضایت ایشان افزود: پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی سه راس قربانی جدید به این پویش اضافه شد و امکان افزوده شدن قربانی های بیشتر وجود دارد.

وی بابیان اینکه شیوع ویروس کرونا باعث شده تا برخی از مردم دچار مشکلات عدیده اقتصادی شودند افزود: از شهروندان عزیز دعوت می کنیم که برای توزیع گوشت بین نیازمندان هر محله به این پویش مردمی بپیوندند.

انتهای پیام/