گروه : سیاسی
تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات
دلیل اصلی شکست جریان اصلاحات عملکرد ضعیف آن ها و بی توجهی به خواست مردم بود/ اصلاح طلبان با مواضع رادیکالی در صدد سرپوش گذاشتن بر ناتوانی های لیست امید بودند
قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

افشای دروغ ضدانقلاب درباره جلسه خارج فقه مقام معظم رهبری

رسانه‌های ضدانقلاب در حالی با استناد به تصاویر امروز رهبر انقلاب در جلسه درس خارج فقه، فاصله‌ موجود را دلیل شیوع کرونا خواندند که سبک چینش این رویداد همواره به همین شکل است.

چرا اصولگرایان به سیاستمداران‌شان امیدوارند؟/ اصلاح‌طلبان با عملکرد ضعیف‌شان باعث شدند مردم بسیاری از صندوق رأی فاصله بگیرند

اینکه اصلاح‌طلبان در مجلس گذشته، کارآمدی لازم را نداشتند به قدری محرز است که خود عارف نیز پذیرفته ‌است و برای همین وارد کارزار رقابت نشد و قطعا اگر مردم امیدوار به اصلاح‌طلبان بودند عارف بدون تردید داوطلب می‌شد.
توسط متخصصان و دانشمندان ایرانی؛

اولین نمونه از کیت ایرانی تشخیص ویروس کرونا تولید شد

اولین نمونه از کیت‌های تشخیص کرونا توسط متخصصان و دانشمندان ایرانی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخته شد.

نتایج رسمی انتخابات مجلس خبرگان در پنج استان مشخص شد+تعداد آرا

نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در پنج استان از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد و رأی‌دهندگان منتخبان خود در پنجمین دوره این انتخابات را شناختند.
وزیر کشور:

میزان مشارکت در انتخابات ۴۲.۵۷ درصد بود/ بیشترین مشارکت در کهگیلویه و بویراحمد با ۷۱ درصد

وزیر کشور با بیان اینکه ما برای اعلام مشارکت محدودیت قانونی داشتیم و سیستم ما ۹۹ درصد ارتباط داشت و زیر ۱ درصد به ما وصل نبود، گفت: ۴۲.۵۷ درصد میزان مشارکت بود.
روحانی با ابلاغ جدید و دستور به وزیر بهداشت:

از توان تمام مجموعه های ذیربط برای جلوگیری از شیوع و ریشه کنی کرونا بهره گرفته شود/ گزارش ها به طور مستمر در اختیار رئیس جمهور قرار گیرد

رئیس جمهور با صدور ابلاغ جدیدی به وزیر بهداشت ماموریت داد تا ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد، از تمام توان مجموعه‌های ذی‌ربط برای جلوگیری از شیوع و ریشه‌کنی این بیماری بهره گرفته شود.
روحانی در دیدار وزیر خارجه اتریش:

تحریم آمریکا مانند کرونا است، ترسش بیشتر از واقعیت آن است/ بر این باوریم که هنور می توان برجام را نگه داشت

رئیس جمهور با بیان اینکه تحریم آمریکا مانند ویروس کرونا است که ترس و وحشت آن بیشتر از واقعیت آن است، گفت: انتظار از اتحادیه اروپا این است که در برابر اقدامات غیر قانونی آمریکا ایستادگی کند.
نتایج نهایی انتخابات مجلس در تهران اعلام شد؛

کاندیداهای لیست ۳۰ نفره اصولگرایان منتخب مردم تهران شدند

نتایج نهایی انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران اعلام شد.
رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور خبر داد:

اعزام‌های گروهی اردوهای راهیان نور تا اطلاع ثانوی متوقف شد

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: به منظور حفظ سلامتی زائرین عزیز راهیان نور و برای پیشگیری از شیوع و آلودگی به ویروس کرونا، مقرر شد تا سفر و اعزام‌های گروهی راهیان نور تا اطلاع ثانوی متوقف گردد.
دلایل شکست اصلاح طلبان در انتخابات از زبان خودشان؛

زیباکلام: عملکرد اصلاح طلبان مجلس هیچ امیدی برای پیروزی نگذاشت/ محمد جواد روح: پایگاه خود را از دست دادیم

اصلاح طلبان پیش از برگزاری انتخابات مجلس یازدهم میدانستند که امیدی برای پیروزی ندارند و علت این موضوع را عملکرد بسیار ضعیف فراکسیون امید اعلام می‌کردند.
فعال اصلاح طلب:

قدرت مدیریت قالیباف ده برابر کرباسچی بود

مهدی آیتی در واکنش به پیروزی لیست وحدت در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران گفت که این تازه اول راه است و احتمالا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری 1400 را نیز از آن خود می‌کنند.
قاضی‌زاده:

تمام فعالیت‌های وزارت کشاورزی از فردا غیرقانونی است

عضو هیأت رئیسه مجلس با توجه به عدم تعیین تکلیف معرفی و رای اعتماد وزیر کشاورزی و پایان دوره سه ماهه سرپرستی برای این وزارتخانه تمام فعالیت‌های وزارت جهاد کشاورزی از فردا غیرقانونی است و تخلف محسوب می‌شود.
فرمانده مرزبانی ناجا:

مسؤولان دیپلماسی پیگیر شهادت مرزبانان هستند

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به درگیری مرزبانان با گروهک تروریستی گفت: اکنون مسؤولان دیپلماسی پیگیر شهادت مرزبانان هستند.
از فردا در صحن علنی مجلس آغاز می شود؛

بررسی بودجه سال آینده کشور

بررسی لایحه بودجه سال 99 در سه نوبت صبح، بعد از ظهر و شب از فردا آغاز می‌شود.
واکنش آهنگران به شکست اصلاح طلبان در انتخاب مجلس:

بین طبقات مختلف اصلاح طلبان هیچ وحدت نظری وجود ندارد/ دلیل شکست جریان وجود عده‌ای اصلاح‌طلبان کاذب و دروغین است

ساختار اصلاح طلبی امروز ما از دردها و آسیب های کشنده ای رنج می برد، از طرفی از اصلاح‌طلبی بسیار سخن گفته می شود اما در تبیین مفهوم اصلاح‌طلبی همچنان و پس از گذشت ۲۲ سال از دوم خرداد ۷۶ مابین طبقات مختلف این جریان هیچ وحدت نظری وجود ندارد .